FinestCommerce
FinestCommerce on täisteenus jae- ja hulgikaubandusettevõtetele, kes vajavad konsultatsiooni ja lahendusi oma äri kujundamiseks täisfunktsionaalseks tulevikukindlaks müügiplatvormiks. Oleme Sulle äripartneriks planeerimisel ja arendamisel.

Kuidas saame Sinu ettevõtte kasvule hoogu anda?


Kaardistame teekonna – kuhu võiks Sinu ettevõtte areneda?

Iga väärtusliku projekti algul tuleb kaardistada tugevused, nõrkused ja võimalused. Loome ülevaate Sinu ettevõtte ambitsioonidest ning analüüsime tänaseid tarkvaralahendusi ja nende rolli müügiprotsessis, võrdleme nende omavahelist koostoimet ja sobivust Sinu eesmärkide saavutamisel. Kaardistame kõik kasvu takistavad kitsaskohad ning teeme konkreetsed ettepanekud, milliste uuenduste abil suunata oma tulevikku ja saavutada Sinu eesmärgid.

Ärinõuete kirjeldamine – millised sammud viivad eesmärgini?

Sinu äri ümberkujundamine algab vundamendi loomisega. Enim on võita just sellistest platvormidest, mis arvestavad kõigi kasutajate unikaalsete vajadustega: selleks kaasame müügiplatvormi tehniliste ja äriliste vajaduste määratlemisse nii analüütiku, Sinu ettevõtte juhtkonna kui ka Sinu meeskonnaliikmed, kes keskkonda edaspidi igapäevaselt haldama hakkavad. Koos määratleme nõuded, milline info peab süsteemi kaudu töödeldav olema ning milliseid liidestusi on tõhusaks toimimiseks vaja. Eelanalüüsi toel sünnib kogu potentsiaalse projekti osas adekvaatne mahuhinnang, mis tähendab, et Sul on läbipaistvus nii projekti eelarve kui ka ajaraamide osas.

Lahenduse prototüüp – kas loodav platvorm täidab eesmärki?

Enne uue e-kaubanduse süsteemi sisse töötamist tasub alati võtta veendumaks, et loodav lahendus tegeleb õigete kitsaskohtadega, toob kaasa oodatud mõju ning tasub end investeeringuna ära. Selleks loome Sinu ettevõtte andmete põhjal prototüübi, mis võimaldab Sul kõigi oluliste osapooltega uue lahenduse toimimist esmalt testida. Nii saame anda Sulle investeeringuga edasiliikumiseks vajaliku kindlustunde.

nopCommerce B2C & B2B

nopCommerce pakub e-poe era- ja ärikliendile kõike seda, mida võiks ühelt maailmatasemel ostukogemuselt oodata: see on kiire, mobiilne ja intuitiivne. Kaupmehele pakub see aga võimsat tööriista oma online-äri haldamiseks. Tegemist on maailma populaarseima Microsofti tehnoloogiatel põhineva avatud lähtekoodiga ASP.NET e-kaubanduse platvormiga. See tagab Sinu ettevõttele suurte kaubandushiidudega võrdse võimekuse ja turvalisuse, ilma et peaksid selle haldamiseks omama kaubandushiidudega võrdses suurusjärgus IT-inimesi või bilansimahtu.

Tooteinfo haldussüsteem

Tooteinfo haldussüsteem ehk PIM (Product Information Management) on terviklik platvorm, mis võimaldab tooteinfot mugavalt koguda, hallata ja täiendada, koostada põhjalikke tootekatalooge ning levitada neid erinevates müügi- ja e-kaubanduse kanalites. PIM-lahendus aitab tagada, et Sinu kliendid saavad kiire, lihtsa ja mugava ostukogemuse osaliseks. Rahulolev klient tuleb Sinu juurde ostu tegema teinegi kord ning soovitab seda ka oma sõpradele.

FeedManager

FeedManager on lahedus, mis loob tänu andmevoogudele (feed) võimaluse mugavalt ja takistuseta hankijatega suhelda ning kasvatada tootesortimenti, toetades nii ühtlasi Sinu ettevõtte müügikasvu.

NopCommerce & Business Central integratsioon

Ettevõtte erinevad tarkvaralahendused moodustavad hästitoimiva ökosüsteemi alles siis, kui erinevad lahendused on suudetud omavahel suhtlema panna. E-kaubanduse platvormi nopCommerce ja Microsoft Dynamics 365 Business Centrali vaheline integratsioon võimaldab hoida silma peal kõigel, mis ettevõtte e-kaubanduse valdkonnas parasjagu toimub ja seda reaalajas. Anname üheskoos Sinu ettevõtte kasvule hoogu!

Loe edasi meie FinestCommerce lehelt!

Kliendid

RAUNO RAID
e-Kaubanduse müügiarhitekt
Liitusin Finestmediaga 2020. aastal, aga juba enne seda omasin rohkem kui viie aastast kogemust, IT-projektide müügivaldkonnas. IT-projektide müük ei ole minu jaoks midagi uut, küll aga e-kaubandus. Valdkond mille mahud kasvavad iga päevaga ning milles klientide ootustele vastamine muutub aina keerukamaks. Minu ambitsioon on aidata ja kaasa mõelda ettevõtete esindajatega, kes soovivad oma ettevõtte e-kaubanduse valdkonna järgmisele tasemele viia, tõstes nii müügimahtusid kui klienditeeninduse kvaliteeti.

Telefon: +372 5361 4050
E-post: rauno.raid@finestmedia.ee