Karjäär
Meie kogemus näitab, et siia lehele ei satuta juhuslikult. Iga inimese karjääris tuleb ette see etapp, kui „Liitu Meiega“ lehed muutuvad huvitavaks ja kuna Sa juba siin oled, siis eeldame, et oled ehk ühte sellisesse etappi jõudnud, seega räägime asjast (teisisõnu… saagem tuttavaks).

Finestmedia on piisavalt suur ja pikaajalise kogemusega ettevõte, et pakkuda heale spetsialistile huvitavaid väljakutseid erinevate projektide ja tehnoloogiate näol. Võimalus on oma panus anda Eesti e-riigi arengusse, suurte e-kaubanduse lahenduste väljatöötamisse või kaasa teha põnevates startup projektides. Samas on meie meeskond ka piisavalt väike, et kõigil oleks võimalus kaasa rääkida ning tunnetada oma rolli ja panust igas ettevõtmises.

Päris inimesed

Oleme vägagi teadlikud, et suuri organisatsioone saab kergesti sildistada külmadeks ja kalkideks. Seepärast panustavad kõik Finestmedia töötajad sellise organisatsioonikultuuri loomisesse, mis toetab mitte ainult töötaja vaid ka inimese arengut. Me ei oota, et Sa sulanduksid massi ja kaotaksid oma isikupära. Vastupidi. Me usume, et meil on just selline organisatsioon, kus Sina saad areneda ja kasvada.

Reaalne mõju

Olenemata sellest, millisel positsioonil Sa näed end tulevikus töötamas, kindel on see, et Sul saab olema väljakutseid, mis nõuavad laiemat vaatenurka, kui helendav arvutiekraan Sulle pakkuda suudab. Kuid iga sellise väljakutse ületamisel näed Sa, kui paljusid inimesi Su töö reaalselt mõjutab.

Reaalne kasu

Mis kasu sellest Sulle oleks, pead Sina meile ütlema! Me ei taha rääkida lõunapausi pikkusest, kohvist ja suupistetest. Me tahame rääkida asjadest, mis on Sinu jaoks päriselt olulised. See, mis annab Sulle meelerahu teeb Sind eriliseks ja see omakorda aitab meil kasvada ning kujundada Sinu motivatsioonipakett Sinu soovidele vastavalt.

Kui mõni neist punktidest Sind kõnetas, siis on meil põhjust jutuga edasi minna. Kliki Life@Finestmedia ja saad kohe meiega ühendust. Teise võimalusena võid ka jätta meile oma kontaktid ja me võtame juba Sinuga ise ühendust.

Vabad Töökohad


Finestmedia on Work in Estoniaga koostööd teinud juba mitme välisvärbamiskampaania raames. Osalesime EAS toel Career Hunt 2018 ja 2019 projektides, leidmaks välistalente keerukatele IT positsioonidele, kus kohalik turg kipub kitsaks jääma.