Karjäär
Finestmedia on piisavalt suur ja pikaajalise kogemusega ettevõte, et pakkuda heale spetsialistile huvitavaid väljakutseid erinevate projektide ja tehnoloogiate näol. Võimalus on oma panus anda Eesti e-riigi arengusse, suurte e-kaubanduse lahenduste väljatöötamisse või kaasa teha põnevates startup projektides. Samas on meie meeskond ka piisavalt väike, et kõigil oleks võimalus kaasa rääkida ning tunnetada oma rolli ja panust igas ettevõtmises.

Vabad töökohad:

Projekte teostame peamiselt .NET, Java ja PHP tehnoloogiatega ning soovi korral on võimalik end proovile panna mitmes valdkonnas korraga. Meil on kokkuhoidev meeskond, kes toetab ka uusi tulijaid oma teadmiste ja nõuannetega. Töös ja suhtlemises üritame lähtuda mõistlikkuse põhimõttest ja eeldame seda ka oma meeskonnalt. Väga oluline on inimestevaheline usaldus, mis omakorda võimaldab meil oma tiimile pakkuda paindlikke töövõimalusi. Kogu meeskonnal on võimalus osa võtta erinevatest Finestmedia üritustest. Kontori lähedal asuvas spordiklubis saab treeningutel käia ja julgematel on võimalik liituda meie enda väikese korvpallitiimiga. Loomulikult toimuvad suve-ja talvepäevad, jõulupeod ja meeskonnaüritused.
Finestmedia on Work in Estoniaga koostööd teinud juba mitme välisvärbamiskampaania raames. Osalesime EAS toel Career Hunt 2018 ja 2019 projektides, leidmaks välistalente keerukatele IT positsioonidele, kus kohalik turg kipub kitsaks jääma.
 
Kadri Lepik
Personalijuht
Olen juba üle kaheksa aasta osalenud Finestmedia meeskonna hoidmises ja kasvatamises ning IT-maailm on selle ajaga väga omaseks saanud. Meeskonnaliikmete valikul on meile alati olnud tähtsaimaks kriteeriumiks inimene ise ning alles seejärel tema töökogemus aastates või varasemalt kasutatud tehnoloogiate hulk. Finestmedia meeskonna kasvatamine kordades on olnud küll suur väljakutse, kuid meie tänane tore ja ühtehoidev tööpere on parimaks võimalikuks tasuks selle pingutuse eest.Telefon: +372 514 9166 E-post: kadri.lepik@finestmedia.ee