Ettevõttest

Üle 20 aasta kogemust it-sektoris

Teeme keerukad
asjad lihtsaks!

Keerukate asjade lihtsaks tegemine on meie põhitegevus juba aastakümneid. Finestmedia arendustiimide töölaudadelt on pärit palju rakendusi, mida suurem osa inimesi igapäevaselt märkamatu lihtsusega kasutab. Olgu selleks kaasaegsed makselahendused, suured ja turvalised e-kaubandussüsteemid, sõidukite ostu-müügi toimingud, juhilubade uuendamine liiklusregistris või iseõppiv stenogrammide süsteem valitsuse igapäevatöö lihtsustamiseks.

Naudime tööd, mis on mõtestatud, põnev ning väärtust loov. Meie meeskonnas on sündinud paljud tänaseni toimivad e-riigi lahendused ja äriplaanid. Seega julgeme ilma igasuguse valehäbita öelda, et meie loodud tarkvarad kannavad välja ka kõige vastutusrikkamaid ülesanded. Ja selle kõige juures on meiega hea ja lihtne asju ajada.

Finestmedia on juhtiv tarkvarasüsteemide arendus- ja konsultatsiooniettevõte Eestis ja Poolas. Tagame enda rakendatavate tööprotsessidega kliendi soovidele ja nõuetele vastava parima tulemuse saavutamise, lubaduste täitmise ning töödeldavate andmete turvalisuse.

Infoturbe tagamiseks võtame arvesse infoturbe parimaid tavasid ning rakendame asjakohaseid ja piisavaid turvameetmeid. Finestmedia on liitunud ITLi eestvedamisel koostatud “Turvalise tarkvaraarenduse hea tava” memorandumiga ning anname oma tööprotsessides, protseduurides ja rutiinides endast parima, et järgida neid juhiseid ja parimat tavasid.

Oma teenuste osutamisel kontrollime ja valime hoolikalt oma tarnijaid ja koostööpartnereid, et tagada nende ühilduvus meie kvaliteedi- ja infoturbenõuetega. Hindame kõrgelt pikaajalisi suhteid oma tarnijate ja partneritega.

2012. aasta veebruarist alates on Finestmedia tootmis- ja teenindusprotsessid vastavad ISO 9001 kvaliteedisüsteemiga ja 2019. aasta detsembrist ISO 27001 infoturbe halduse süsteemiga ning sertifitseeritud.

Finestmedia kannab uhkusega Gasellettevõte 2020 & 2021 tiitlit. Gasellettevõtted on kolme aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, loovad kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

Finestmediale on omistatud Kaugtöö Tegija märgis. Paindliku tööandjana rakendame hübriidtöö põhimõtteid, mille järgi töötajal on võimalus valida endale sobiv töötamise muster.

Finestmediale on omistatud “Riigikaitse toetaja” tunnustus, mis on mõeldud asutustele ja isikutele, kes toetavad Eesti riigikaitsjaid eelkõige toetades nende osalemist õppekogunemistel, panustades seeläbi Eesti riigikaitsesse laiemalt.

Miks meiega koostöö luua?

Meiega on asju ajada hea ja lihtne!

Tänaseks pole me enam ammu ainult andekate spetsialistide tehnoloogiamaja, vaid strateegiline partner nii riigile kui erafirmadele, kelle soov on maailmas toimuvast sammu võrra ees olla.
Oleme pikaaegne koostöökaaslane, kes ei jäta ka rasketel hetkedel oma kliente muredega üksi. Mõistame kliendi ootuseid ja meile usaldatud vastutust, kuid usume, et koostöö peab ka mõnus olema. Uudishimu ja mängulisus uute lahenduste katsetamisel on selle mõnusa koostöö üks tähtsamaid osi. Finestmedia on ettevõtte, kelle poole pöörduda siis, kui su organisatsioonil on kas konkreetne arendusvajadus või hoopis maailmamuutev plaan alles visiooni tasandil.
Oleme uks, mida avada, kui soovid mõnusat töökohta, kui ka uks, millele koputada siis, kui soovid, et su e-äri lihtsalt toimiks.

Tutvu meie inimestega

NÕUKOGU
Liitusin Finestmedia tiimiga 2005. aastal. Olen siin veedetud aastate jooksul osalenud pea kõigis ettevõtte suuremates tootearendusprojektides ning näinud, kuidas Finestmediast on kujunenud kindel ja usaldusväärne äri- ja IT partner nii riigile kui ka ambitsioonikatele äriettevõtetele.

Priit Penjam

Nõukogu esimees

Juhtkond
Kogu oma erialase karjääri olen olnud seotud IKT-valdkonnaga. Mind paelub selle töö mitmekesisus ja võimalus alati midagi uut õppida ja kogeda. Ning loomulikult ka innustus ja motivatsioon, mida pakub töö heas tiimis.

Jan Urva

Tegevjuht
Minu tööalaseks kireks on ettevõtluse arendamine. Armastan kiiretempolisi keskkondi ja inimestega töötamist. Olen juhtinud nii väikseid kui ka miljardiprojekte ning naudin eri mastaapides väljakutseid, mida need on pakkunud.

Soren Hejnfelt

Äriarenduse juht
Poola
Arvan, et väljakutsete ja ärieesmärkide õige mõistmine on esimene samm teel lahenduste ja muudatuseni. Pean seda alati silmas ka kliendisuhtluses. Leian, et ühine edu on hea ja pikaajalise ärisuhte parim alus.

Paweł Stachewicz

Poola üksuse juht
FinestDevelopment
Lõviosa oma 20-aastasest karjäärist olen juhtinud keskmisest keerukamaid projekte nii era- kui avalikus sektoris. Valdkonna juhtimine oli minu jaoks järgmine loogiline samm. Oma töös meeldib mulle läbimõeldus. Nagu vanasõnagi juhatab – enne mõtle, siis ütle.

Raivo Rang

Valdkonnajuht
Töö inimestega on minu kirg, seda enam IT sektoris, kus iga päev midagi muutub, midagi uueneb.Juhina tunnen vajadust ja soovi olla inimestele ennekõike eeskujuks ja mentoriks, aidata neid nii igapäeva küsimustes kui ka enesearegu suunas. Kooskasvamine oma inimestega ei loo väärtust mitte ainult töökeskkonnas vaid muudab meid positiivselt ka ühiskonnas.

Ulvi Olivares Kaiva

Valdkonnajuht
Finestcommerce
Liitusin Finestmediaga 2020. aastal. Omasin kogemust IT-projektide müügis, kuid Finestmedias ootas mind uus väljakutse – e-kaubanduse põnev valdkond. Oma tööga aitan ettevõtetel nende e-kaubanduse järgmisele tasemele viia, tõstes müügimahtusid ja klienditeeninduse kvaliteeti.

Rauno Raid

Valdkonnajuht
Finestsolutions
Alustasin teed Finestmedias 2009. aastal ning olen ühes ettevõttega selle aja jooksul arenenud projektijuhist valdkonnajuhini. Töö on õpetanud mulle jääma tasakaalukaks ka keerukates olukordades. Pean tähtsaks tiimikaaslaste innustamist ja ühist pingutamist püstitatud eesmärkide saavutamise nimel.

Lauri Esko

Valdkonnajuht
Juhina on minu südameasjaks tagada inimeste heaolu ja arenemise teekond, neid väärtustada ja toetada. Mulle meeldib näha ehedat kooskasvamist ja edasiviivat muutust läbi selge ja avatud koostöö. See annab uut energiat olemasoleva hoidmiseks ja ka jõudu edasi liikumiseks.

Anneli Undrest

Valdkonnajuht
HR & Turundus
Olen juba üle kümne aasta osalenud Finestmedia meeskonna hoidmises ja kasvatamises. Uute kolleegide valikul on meie ettevõttes tähtsaim kriteerium inimene ise ning alles siis tema eelnevad kogemused. Finestmedia ei ole lihtsalt töökoht, vaid ühtne tugev meeskond pingutamas ühise eesmärgi nimel.

Kadri Lepik

Personalijuht
Oma igapäevatöös olen Finestmedias uute talentide esimene kontakt. Olen veendunud, et esmamulje ja esimene vestlus kandidaadiga on kõige olulisem osa värbamisprotsessis, mis loob tugeva sideme tulevikuks. Uute talentide otsimisega samavõrra oluline on ka olemasolevate tiimiliikmete väärtustamine.

Kati Hink

Värbamispartner
Olen veendunud, et strateegiliselt hästi läbimõeldud turundust saab teha ennekõike koostöös, sest nii suudab see tagada brändi atraktiivsuse, töötajate ja klientide rahulou ning äritulemuste kasvu. Just nii me seda Finestmedias teemegi.

Berit Grossberg

Turundusjuht
Olen olnud Finestmediaga selle loomise hetkest. See on olnud põnev, toetav ja arendav teekond. Kooskasvamine, millega on kaasnenud ka pidev enesetäiendamine ja uute lahenduste otsimine. Finestmedias töötades tulen hommikul rõõmuga tööle ja lähen õhtul rõõmuga ka koju.

Leelo Annus

Raamatupidaja
Liitusin Finestmedia meeskonnaga 2010. aastal – mõnusas tööõhkkonnas lendab aeg kiirelt. Oma töös pean oluliseks nii organiseeritust ja täpsust kui ka analüütilisust ja kuulamisoskust.

Agnes Kuusalu

Riigihangete spetsialist
Liitu meie meeskonnaga

Meiega on mõnus!

Meie juures on mõnus. Ja meie maja uks on alati avatud inimestele, kes ei karda õppida, julgevad eksida ning kes on elus varemgi mõne projekti juures ennast tõestanud. Meie silmis on tähtsaim ennekõike soov teha tööd südamega ning oskus probleemide asemel võimalusi näha.